Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile si në foto.

tel: 044 349 845.

Banesa sipërfaqe 70m2, me ndarje shume te pershtshme te dhomave. .

Favorite.

Gjendet në katin e 3-të të ndërteses dhe posedon: 2Dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine dhe Ballkon.

Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. Shitet banesa ne Ulpiane te Soliterat, gjendet ne katin e 1-re, ka nxemje qendrore me Termokos, 50m2, eshte e mobiluar Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 62 000 euro Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 045 1900 19. May 11, 2023 · Banesa ndodhet në një lagje mjaft të qetë për banim, ka parking të mjaftueshëm, afër këndin e lojërave për fëmijë etj.

.

Bregu i Diellit Prishtinë. . Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

patundshme r ia@gmail. 110,000 €.

045 584 719.

.

. .

Online tani Vetëm me fotografi Me transport. Shitet banesa Prishtinë lagjia Ulpianë te rrethi flamurit prapa ish hotel Bacit kati i katërt.

.
Filtro.

metrobios@hotmail.

Shitet banesa ne Ulpiane, mbrapa AAK-se, banesa eshte e mobiluar ne teresi, kati i 2-te, 58m2, dokumentacion te rregullt Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor - podrum 12m2 - shpajz Qmimi 85 000 euro Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin.

Banesa me sipërfaqe 56m² neto ndodhet në Ulpianë. . .

️Çmimi: 220€ 💶. Shikoni listën e gjerë të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Shitet banesa Prishtinë lagjia Ulpianë te rrethi flamurit prapa ish hotel Bacit kati i katërt. . .

.

045 584 613. Banesa 55m² (neto) në #SHITJE në Ulpianë.

.

Shitet banesa ne Ulpiane te Soliterat, gjendet ne katin e 1-re, ka nxemje qendrore me Termokos, 50m2, eshte e mobiluar Banesa posedon: - dhome gjumi.

.

May 11, 2023 · Banesa ndodhet në një lagje mjaft të qetë për banim, ka parking të mjaftueshëm, afër këndin e lojërave për fëmijë etj.

com.